Sídlo

Anenská 10/10Brno
602 00 Brno
Česko

Kontaktní adresa

Osobní asistence
Nerudova 321/7
60200 Brno
Česko

Rok založení
2002
26589907
Statutární zástupce
Tomáš Dostál
Kontaktní osoba
Mgr. Martin Polenský
Telefon
775 199 801
Druh poskytované sociální služby
Osobní asistence
Forma poskytované sociální služby
Terénní
Převažující věková kategorie klientů
od 1 let
Místo působnosti
Břeclav, Bulhary, Hlohovec, Hrušky, Kostice, Ladná, Lanžhot, Lednice, Moravská Nová Ves, Moravský Žižkov, Podivín, Přítluky, Rakvice, Tvrdonice, Týnec, Valtice, Velké Bílovice, Zaječí
Cílová skupina
  • osoby se zdravotním postižením
Bližší specifikace poskytované služby

Osobní asistence je hrazená terénní sociální služba, kterou realizujeme 7 dní v týdnu, 24 hodin denně na území Jihomoravského kraje. Osobní asistence je poskytována dětem a dospělým s autismem ve věku od 1 do 100let a více. Služba je pro každého klienta plánována individuálně dle jeho požadavků, přání a potřeb. Služba je zajištěna vedoucím služby, klíčovými pracovníky a týmem osobních asistentů.

Cílem osobní asistence je zkvalitnění života klientům služby prostřednictvím poskytování profesionální osobní asistence tak, aby mohli zůstat ve svém přirozeném prostředí. Pomáháme kompenzovat komunikační nedostatky bránící porozumění běžným denním situací, posilovat sebevědomí, rozvíjet sociálních dovednosti a v neposlední řadě pomáháme klienty začleňovat do společnosti.

Formulář pro rychlý kontakt

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat zprávu přímo poskytovateli služeb bez nutnosti otevírat e-mailový klient v počítači.
Využití osobních údajů
Zpracování se řídí podle směrnice.