Sídlo

Císařova 394/27
691 72 Klobouky u Brna
Česko

Kontaktní adresa

Domov Betlém
Císařova 394/27
691 72 Klobouky u Brna
Česko

18510949
Statutární zástupce
Petr Hejl, DiS.
Kontaktní osoba
Bc. Zuzana Šrahůlková
Telefon
739244837
Druh poskytované sociální služby
Domovy pro osoby se zdrav. postižením
Forma poskytované sociální služby
Pobytová
Převažující věková kategorie klientů
od 18 do 65 let
Cílová skupina
  • osoby s tělesným postižením
  • osoby se zdravotním postižením
Bližší specifikace poskytované služby

Sociální služba "Domov pro osoby se zdravotním postižením" poskytovaná v Domově Betlém v Kloboukách u Brna je registrována v Registru poskytovatelů sociálních služeb pod číslem 9688098. 

Místo působení: Jihomoravský kraj.

V domově pro osoby se zdravotním postižením pomáháme dospělým lidem s těžkým tělesným postižením žít běžným způsobem života. Vytváříme prostor pro individualitu obyvatel v malé domácnosti v přirozeném prostředí obce. Spolupracujeme s rodinami, přáteli a odborníky.

Služba je určena dospělým lidem s těžkým tělesným postižením, a to zejména osobám, které používají invalidní vozík. Kapacita služby je 10 lůžek.

Cílem služby je zajistit, aby její uživatelé mohli s naší podporou žít aktivní, důstojný a naplněný život, co nejvíce podle vlastních představ a zájmů. Snažíme se také o provázání života s rodinami uživatelů, jejich přáteli a blízkými lidmi, ale i v rámci širších společenských vztahů.

Každý obyvatel má vlastní jednolůžkový, popř. dvoulůžkový pokoj, který si může po dohodě s vedoucím domova vybavit dle svého přání. Obyvatelé také mohou odebírat celodenní stravu dle předem zveřejněného jídelního lístku.

Péči zajišťují kvalifikovaní pečovatelé. Přes den pečuje jeden pracovník zpravidla o tři obyvatele, potřebnou péči během noci zajišťují dva pracovníci pro celý domov. Betlém nabízí svým obyvatelům nejen potřebnou péči, ale i nabídku společných kulturních a duchovních aktivit. Nabízíme také individuální masáže a ergoterapii, popř. návštěvu Sociálně terapeutického centra Radost v Brumovicích. 

Úhrady za služby: 

  • Celodenní strava 120 Kč, z toho snídaně 25 Kč, oběd 65 Kč a večeře 30 Kč 
  • Ubytování:  za jednolůžkový pokoj 165 Kč, za dvoulůžkový pokoj 155 Kč za den
  • Za služby sociální péče: přiznaný příspěvek na péči v plné měsíční výši

V případě zájmu o naši službu nás kontaktujte. 

Formulář pro rychlý kontakt

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat zprávu přímo poskytovateli služeb bez nutnosti otevírat e-mailový klient v počítači.
Využití osobních údajů
Zpracování se řídí podle směrnice.